Loading...

Frasnes heuvelland

14.6 km • Frasnes-lez-Anvaing

8301 0 0/5

14.6 km 0.0 km 0.0 km

route aangeboden door

Peter XX

Icoon startpunt adres startpunt (bij benadering)

Grand'Place 9A, 7911 Frasnes-lez-Anvaing, BE

Icoon type bewegwijzering van route bewegwijzering

De route is niet bewegwijzerd. Gebruik een GPS-toestel of onze app om de route te volgen.

5m 5m 5m 5m
Sfeerbeeld 1 van route Frasnes heuvelland Sfeerbeeld 2 van route Frasnes heuvelland Sfeerbeeld 3 van route Frasnes heuvelland
© Peter XX

Icoon beschrijving route beschrijving

Vertrek: Sint-Martinuskerk - Grote Markt - Frasnes

Deze kerk maakt deel uit van het netwerk Open Kerken en kan dus iedere dag bezocht worden. Eenmaal uit het dorp bereiken we een klein maar prachtig natuurgebied. De paden zijn heraangelegd (en wijken enigszins af van de kaart, maar verdwalen is onmogelijk). Er is een uitkijktoren, twee kijkhutten en een vlonderpad over een waterplas - alles is prachtig onderhouden.

Door de velden komen we langs een kapel uit 2010, opgericht ter ere van Pater Damiaan van Molokai. Jammer genoeg zijn alle andere kapellen op onze weg in erbarmelijke staat. Eenmaal voorbij deze kapel begint een eerder bosrijk gebied. Door statige lanen komen we aan het prachtige kasteel van Anvaing. Hier werd op 28 mei 1940 de Belgische overgave getekend.

We zitten op slechts 20 km van de Muur van Geraardsbergen, dus het tweede deel van de wandeling is heuvelachtig.

Er zijn voldoende rustpunten op de weg, geen horeca. De paden kunnen modderig worden.

Deze route heeft nog geen beoordelingen. Wees de eerste!
Beoordeel route!

Welke POI wil je tonen op de kaart?

Experimenteel wandelnetwerk
Unsigned icon

De route die je hebt gekozen, loopt (deels) langs een experimenteel virtueel wandelnetwerk (de blauw gekleurde knooppunten en trajecten op de kaart).

Je moet ingelogd zijn om hier routes te plannen.

Experimenteel wandelnetwerk
Unsigned icon

De route die je hebt gekozen, loopt (deels) langs een experimenteel virtueel wandelnetwerk (de blauw gekleurde knooppunten en trajecten op de kaart).

Deze trajecten zijn niet gecontroleerd op het terrein. Neem voor je hier gaat wandelen een minuut de tijd om te lezen wat een experimenteel wandelnetwerk is en aan welke regels je je moet houden als je hier gaat wandelen.